Лабео двоколірний (Epalzeorhynchos bicolor)


Ціна від

35 грн

Поділитися з друзями

Купити Лабео двоколірний (Epalzeorhynchos bicolor)

×

Лабео двоколірний мешкає в струмках, невеликих річках та озерах Таїланду.

У нього витягнуте вузьке тіло, з вигнутою спиною та сплющеними боками. Голова у цієї акваріумної рибки маленька, а очі великі та червоні. Рот з роговими ворсинками і двома парами вусів, розташований внизу, має вигляд скребки-присоски, за його допомогою лабіо двоколірний збирає з дна водорості та різні мікроорганізми. Ця риба має приємне чорне забарвлення, що нагадує оксамит. Спинний плавець теж чорний, гострий та високий, добре розвинені грудні плавці, а черевний та анальний плавці не мають кольору - вони прозорі.

Лабео двоколірний - територіальна рибка, дуже яскрава й активна. Самці завжди дуже ревно захищають свою територію, нападаючи при цьому, як на своїх побратимів, так і на інших риб, що мають червонувате забарвлення. Лабео б'ються постійно, чим старшими вони стають, тим все більш озлоблюються їхні бої. В їх співтоваристві присутні строгі ієрархічні відносини: найсильніша рибка може плавати де завгодно, але до себе на територію нікому запливати не дозволяє.

Для утримання лабео необхідний просторий акваріум від 80 л води на одну дорослу особину. Цим рибкам просто необхідно створити певні умови: в акваріумі повинні бути укриття з корчів, печери з каменів, рослин з великими листками, що утворюють тінисті місця.

Лабео двоколірний вживає живий тваринний корм (мотиля, трубочника), а також рослинний корм та різні замінники. 

Замовити дзвінок

×