Хаплохроміс венустус


Ціна від

25.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Хаплохроміс венустус

×

Ця рибка дуже популярна серед акваріумістів. Венустус – це дуже розумний вигляд, а ще вони відрізняються від інших тим, що обирають відкриті ділянки акваріуму.

Часто зустрічаються в африканських річках та озерах. Широко поширені в озерах Малаві та Маломбі.

У самця забарвлення золотистого кольору з синім відтінком на голові та жовто-коричневою смугою, яка починається на носі та проходить вздовж верхньої частини тулуба. Самки та молоді особини мають бежеве забарвлення з більш вираженими коричневими плямами. У самки голова золотого кольору, анальний та хвостовий плавці жовті. Венустус в акваріумі досягає 20-25 см, хоча бувають і більші особини.

Ці рибки всеїдні, хоча в дикій природі зазвичай харчуються рибами. В акваріумі вони вживають їжу з високим вмістом білка. Корм може бути поданий живим або замороженим. Іноді годуються дрібною рибкою, хоча це може викликати мисливські інстинкти і, як наслідок, агресію. Відкритий простір є обов'язковим для Венустуса. Вони люблять копатися в ґрунті, тому важливо переконатися, що рослини та великі камені добре закріплені. Також їдять листя прісноводних рослин.

Замовити дзвінок

×