Хаплохроміс Лівінгстона


Ціна від

80 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Хаплохроміс Лівінгстона

×

У природних умовах хаплохроміс Лівінгстона мешкає в озері Малаві, на межі від піщаного дна до підводних скель.

Ці рибки мають витягнуту форму тіла та дуже велику голову. У них великі очі та товсті губи. Самці сірого кольору по всьому тілу розкидані плями від коричневого до зеленуватого кольору. Всі плавці риби коричневого кольору, крім анального -  він має помаранчеву окантовку. Спинний плавець довгий, у самців він загострений на кінці, а у самки закруглений.

В умовах акваріуму розмір хаплохромісів сягає 12 см. Пам’ятайте, що ці рибки хижі, особливо ознаки агресії у них проявляються в переднерестовий період, коли самці охороняють свою територію, на якій розташовується їхнє майбутнє гніздо. Краще всього утримувати рибок в пропорції 1 самець на 2-3 самки. Їх спокійно можна тримати в загальному акваріумі з іншими рибами з озера Малаві, але вони мусять бути схожими за розмірами.

Для утримання риб у кількості 4-6 шт. необхідний акваріум об'ємом від 100 літрів. Варто визнати, що особливо красиво риби виглядають у великих акваріумах об'ємом від 250 літрів. Освітлення в акваріумі має бути яскравим. З огляду на те, що в природі риби мешкають серед скель, в акваріумі необхідно створити умови максимально наближені до реальних. Для цього необхідно зробити в ньому нагромадження з каменів.

Необхідна фільтрація, аерація та щотижнева підміна 1/3 частини води. Особливу увагу слід приділити своєчасному видаленню не з’їдених залишків корму і продуктів життєдіяльності риб, т.к. риби дуже чутливі до утворення аміаку.

Замовити дзвінок

×