Жовтий лабідохроміс "Єллоу"


Ціна від

20 грн

Поділитися з друзями

Купити Жовтий лабідохроміс "Єллоу"

×

Цей ендемік походить з озера Малаві. Лабідохроміс жовтий мешкає у водах західного узбережжя озера. І на даний час налічується близько 10 колірних варіацій цього виду - від майже білих до блакитних та жовтих.

В природі цей вид досягає 8 см в довжину, в акваріумі виростають до 10см. Тіло міцне, подовженої форми, яскраво-жовтого кольору. По верхньому краю спинного плавця і по нижньому краю анального плавника проходить чорна смуга, що розвивається у дорослих риб, а найяскравіша вона у самців.

Мінімальний розмір акваріума близько 120 літрів, хоча найкращим варіантом будуть ємності у 200 літрів і більше. Необхідно забезпечити сильну течію, якісну фільтрацію та регулярну підміну води. Гарний варіант – це  грунт з дрібного піску або коралової крихти. В акваріумі треба створити кам'янистий рельєф з безліччю печер та ущелин, де можуть сховатися переслідувані особини.

В акваріумі рибка надає перевагу всім видам живих, заморожених та сухих кормів. Рослинні та тваринні компоненти кормів повинні займати рівні частки в раціоні рибки. Для поліпшення забарвлення рекомендується вводити корми, що багаті каротином.

Лабідохроміс жовтий  вважають одним з найбільш мирних видів малавійських цихлид. Проявляють агресивність до видів, подібним за забарвленням та формою тіла. 

Замовити дзвінок

×