Геофагус червоноголовий


Ціна від

97 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Геофагус червоноголовий

×

У річках Південної Америки живе середніх розмірів рибка, що належить до сімейства цих лід – не дивуйтеся, що вона постійно риється в ґрунті.  Саме завдяки цьому «хобі» рибка і отримала таку назву – геофагус або  землеїд.

Червоноголові геофагуси характеризуються наявністю у самців червоної плями на верхній частині голови. Своє забарвлення рибка отримує залежно від обстановки, освітлення та настрою особини, і може коливатися від блідо-сріблястого до золотисто-оливкового кольору. При груповому утриманні формування пари відбувається природним чином, при цьому рибки відокремлюються від загальної зграї, готуючись до нересту. В акваріумі червоноголовий геофагус може вирости до 18 см в довжину.

Спосіб живлення цих рибок теж цікавий, вони набирають в рот мул та пісок, витягує з його вмісту личинки, черв'яки, молюски, а також водорості, якими обросли піщинки. Їстівну складову рибка з’їдає, а ось залишки ґрунту випльовує назад.

Для утримання геофагусів потрібен великий акваріум об'ємом від 300 л, оскільки дорослі особини можуть досягати  10 - 15 см. Враховуючи особливості їх харчування, на дні повинно знаходитися достатня кількість піску.  Крім цього, оскільки основне її заняття ритися в ґрунті, рибка буде постійно каламутити воду, тому акваріум необхідно забезпечити фільтром.

Замовити дзвінок

×