Елонгатус мпанга


Ціна від

50 грн

Поділитися з друзями

Купити Елонгатус мпанга

×

Елонгатус мпанга доходить до 3,5 см у довжину і належить до Псевдотрофеусів з сімейства цихлід, рибка мешкає в Африці, в озері Малаві серед рифів та скель.

Цей барвистий вид належить до групи Мбуни - «жителі каменів». Окраса елонгатуса – це смуги блакитного та темно-синього відтінків, що чергуються. Довга смуга  спинного плавця та хвостовий плавник пофарбовані в яскраво-жовтий колір. Всі плавці облямовані смугою чорного кольору. Самці мпанга мають більш яскравий окрас, ніж самки. Довжина рибки досягає 12 сантиметрів.

В акваріумі елонгатуси тримаються в нижніх та середніх шарах води. У даного виду помірно агресивний характер, вони можуть ужитися з пропорційними цихлідама з групи Мбуни, але рибки повинні відрізнятися забарвленням. Містити цихлід краще зграйкою, на одного самця - 3 самки.

Обсяг акваріуму повинен бути великим, щоб рибам вистачало території. Акваріум обладнують укриттями з печер, каменів або корчів. Як субстрат на дно кладуть пісок. Рослини висаджуються жорсткі з товстим листям.

Акваріумісти повинні ретельно стежити за підтримкою параметрів для нормального розвитку та здоров'я рибок. В умовах акваріуму елонгатуси всеїдні, їм підійде будь-який вид корму. Однак раціон слід збагатити рослинною їжею, спіруліною та водоростями норі, листям капусти, салату та іншими овочами.

Замовити дзвінок

×