Аулонокара саншайн


Ціна від

25.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Аулонокара саншайн

×

Цей вид рибок ще не був офіційно описаний. У дикій природі Аулонокара саншайн поширена в піщаних та кам'янистих озерах Малаві (Namalenje, Maleri острови, Chidunga порід і Humbo Island). Самці помаранчевого та жовтого кольору з синім окрасом на головах. Самки менші розміром та мають сірий з жовтим окрасом.

Цей вид не є агресивним, його міжвидові та внутрішньовидові відносини дуже хороші. Хоча не рекомендується тримати саншайн  з іншими аулонокарами, адже можна отримати гібридні види, а їх краще уникати.  

Акваріум має мати розмір від 55л та  повинен бути забезпечений великою кількістю печер, зроблених з каменів або квіткових горщиків, а також з пустельними піщаними ділянками. Ці рибки дуже чутливі до руху, особливо в умовах дикої природи.

Аулонокара саншайн не є вимоглива до дієти, хоча слід бути обережним, щоб їх не перегодовувати, адже це може призвести до ожиріння, а також до забруднення води. Цей вид дуже чутливий до нітратів і повинен бути забезпечений регулярною заміною води, а ще не забувайте про якісну фільтрацію.  Якщо надати цьому виду належні умовах, вони зачарують вас своїм квітковим кольором та спокійною поведінкою. 

Замовити дзвінок

×