Аулонокара мультиколор


Ціна від

50 грн

Поділитися з друзями

Купити Аулонокара мультиколор

×

Ці чарівні мультиколори поширені в Африканських озерах. Їх полюбляють завдяки яскравому окрасу та неповторному вигляду акваріуму.

Їх можна утримувати практично з будь-якими іншими видами малавійських цихлід. Найбільше їм підходить просторий акваріум з піщаним ґрунтом і декораціями у вигляді печер, скель та безладних нагромаджень каміння.

Самці мультиколорів володіють широкою гаммою забарвлення, як за окрасом основни корпусу, так і за колірною гамою, а подекуди і розміром плям. Самки можуть бути, як з плямами, так і без них. Молодь набуває забарвлення дуже рано, причому забарвлення також часто міняється.

У виду мультиколор існує ще й безліч форм  забарвлень: одні бежеві з синіми плямами по основі корпусу, інші більш помаранчеві з плямами темних відтінків.

Для утримання цього виду рибок слід дуже ретельно підійти до вибору акваріуму, наприклад, підвищення чи зниження температури на пару градусів не робить істотного впливу на здорових риб. А ось безперервна аерація та фільтрація обов’язково мусить бути.  Крім цього обов'язковою є і щотижнева підміна 1/3 - 1/4 об'єму води.

Декорувати ємність можна в будь-якому стилі, окрім, мабуть, варіанту «акваріум-сад», який передбачає наявність різноманітних представників водної флори, в тому числі і м'ягколистяних видів.

Замовити дзвінок

×