Аулонокара червоний дракон


Ціна від

50 грн

Поділитися з друзями

Купити Аулонокара червоний дракон

×

Аулонокара вимоглива до якості води, необхідна постійна фільтрація і аерація. А так само потрібна щотижнева підміна 30% води.

В акваріумі з Аулонокарою  краще використовувати дрібний грунт. І звичайно в дизайні акваріума потрібно передбачити укриття, типу скель або печерок. Якщо ви хочете використовувати рослини, то потрібно враховувати, що аулонокара риє грунт і може викопати рослини, тому їх потрібно дуже добре закріпляти.

При утримуванні аулонокар потрібно враховувати, що на одного самця необхідно 2-3 самки, так як одну він може заганяти, особливо якщо немає укриттів.

Статева зрілість у аулонокар настає в 8 - 15 місяців. Аулонокари легко розмножуються і не вимагають від аквариуміста особливих навичок.

Одне задоволення спостерігати за аулонокарою в період нересту. У цей період самець розпускає плавники і його бічна лінія темніє. Але не тільки цим самець приваблює самку, він ще демонструє «танець». Після того, як самець привернув самку, вони пливуть до (заздалегідь підготовленим самцем) гнізда, де самка відкладає ікринки. Самець повинен встигнути запліднити ікру до того, як самка візьме її в рот. Поки самка носить ікру в роті, вона нічого не їсти і тому дуже слабка. І так як самець може ще 7 днів після нересту переслідувати самку, то їй потрібні укриття. Якщо аулонокара відчуває себе комфортно, то нереститься кожні 2 місяці.

Самка може відкласти до 50 ікринок. Через 3-4 тижні вилупляться мальки. Мальки починають випливати з рота матері тільки тоді, коли вони вже можуть самостійно харчуватися.
\

У природі аулонокари харчуються зоопланктоном, дрібною рибкою (мальки інших цихлид) і рослинною їжею. Не можна перегодовувати, схильні до досить швидкого ожиріння. Годувати можна 2 рази на день і давати таку кількість їжі, яку вони будуть з'їдати за 2 хвилини.

Аулонокари миролюбні, спокійні рибки, тому їх без зусиль можна утримувати з іншими видами цихлід.
 

Замовити дзвінок

×