Аулонокара бенша


Ціна від

25.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Аулонокара бенша

×

Ці рибки населяють оз. Малаві та тримаються поблизу кам'янистих берегів. Тіло витягнуте в довжину, з високою спиною та сплющене з боків. Голова велика, незграбна, на ній помітно 2 ряди заглиблень, а ще рибка володіє довгим спинним плавцем.

Аулонокара бенша  спокійна та миролюбна рибка по відношенню до інших видів, проживають на середньому та нижньому рівнях води, потребують укриттів.  Акваріум (можна загальний) повинен мати плоскі камені, печери і гроти, можна рослини.

Хоча бенша  всеїдна, але в природі вона в основному харчується комахами. Це як правило різні личинки, що живуть у ґрунті, але вона спокійно вживає в їжу і будь-яких інших комах. До рослин бенша байдужа -  не чіпає їх. В акваріумі їм потрібна білкова дієта – це  фірмові корми для африканських цихлид, дафнія, мотиль, артемія, м'ясо креветки, трубочник. Втім з останнім потрібно бути обережним і годувати їм не регулярно, а періодично. Намагайтеся не перегодовувати, так як вони можуть об'їстися.

В акваріумі рекомендуємо проводити  посилена фільтрацію, аерацію та щотижневу заміну 1/3 частини акваріумний води свіжою.

Замовити дзвінок

×