Акара бірюзва


Ціна від

25 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Акара бірюзва

×

Акара бірюзова часто порівнюється зі схожою, але більш дрібною за розміром та менш агресивною акарою блакитно-плямистою. Бірюзові акари – це красиво забарвлені великі цихліди. Поширені у Південній Америці, а саме у басейні річок на заході Еквадору та в центральній частині Перу.

Великі потужні риби, в природі досягають 30 см в довжину. В акваріумі зазвичай менші - близько 15-20 см. Луска з синьо-зеленим металевим блиском, спинний та хвостовий плавці з помаранчевим кантом, на мордочці візерунок з блакитно-зелених смуг та плям. Самці більші за самок, мають витягнуті кінці анального та спинного плавників, а ще виражену помаранчеву смугу по краю хвостового плавника.

В основному вважаються хижаками, здебільшого завдяки агресивній зовнішності. Цей вид спокійно їстиме заморожені корми (креветки, мотиль, артемію). Також можна додавати до раціону пластівці та гранули корму, іноді - рослинну їжу (овочі). Молодих риб годують до трьох разів на день, дорослих -  1-2 рази на день.

Акваріум необхідно вибирати великий - 120-160 літрів для однієї рибки, для пари потрібно обсяг не менше 300 літрів. Крім цього великий акваріум знадобиться при спільному утриманні з іншими великими рибами.

Цей вид дуже територіальний, поширений, як правило, в нижніх та середніх шарах води. Єдиний спосіб зменшити агресію – це надати їм необхідний життєвий простір.

Замовити дзвінок

×