Відгуки наших улюблених Покупців

Залишайте відгуки про наш магазин!
Ми цінуємо думку наших клієнтів і стараємося досягти ідеалу саме для вас!

Мирослав Пархомик, телеоператор з 25-річним досвідом, фотограф дівчат в стилі ню, технік-технолог за освітою, акваріуміст за покликанням серця.

25 серпня 2017 о 10:59

Найкращий вибір рибок у Львові, найкращі консультації по їх догляду. Я подзвонив якось щось спитати, так навіть телефоном отримав вичерпну консультацію. Акваріуми – мрія зі школи, яка зараз стала пристрастю. 4 акваріуми вдома. Як би міг, поставив би більше, та 6 поверх, загроза затоплення сусідів і руйнації будинку стримують від розширення водяного світу. Всім рекомендую.

Олександр Божик – скрипаль-віртуоз відомий в 30 країнах світу, переможець конкурсу “Україна має талант”, Львів.

16 січня 2017 о 23:11

В дитинстві я захоплювався акваріумним світом, прочитав багато книг про розведення рибок та догляд за ними. Не передати словами, наскільки я був приємно здивований, потрапивши до магазину "Акваріумний світ". Повернувся наче в дитячу казку, дізнався безліч цікавих фактів про маленьких рибок від власника Сергія, професіоналізм якого та любов до своєї праці захопила мене повністю. Хочеться знову придбати акваріум, запустити рибок та черпати натхнення від споглядання за ними...

Руслан, підприємець, Тернопіль

11 вересня 2016 о 13:06

В мене вже був акваріум, та виглядав він зовсім не так, як я би хотів, і мені треба було його перезапустити, почистити, заселити новими рибами, поставити нові декорації. Хотілося нового, сучасного, модного  Шукав в інтернеті, вів переговори, у всіх щось не було то настрою, то необхідних складових, то дуже довго треба було чекати замовлення. Та натрапив на сайт “Акваріумного світу” і подзвонив. Я живу в Тернополі, а хлопці у Львові. Тоді я відправив фото мого акваріуму, а хлопці мене проконсультували і надіслали цікаві фото, як вони можуть все переробити. Власник Сергій Калабуха зразу зрозумів, що саме мені треба і в найкоротший термін втілив в життя. Працювати з хлопцями з “Акваріумного світу” приємно, вони професіонали, ввічливі, оперативні, люблять свою справу.

Віктор, підприємець, м.Львів

20 травня 2016 о 11:31

Про зоомагазин “Акваріумний світ” дізнався по рекомендації знайомих, яки вже давно користуються послугами хлопців і рекомендували їх як справжніх майстрів своєї справи. Хочу відзначити власника зоомагазина – Сергія Калабуху. Він толковий, з ним дуже цікаво спілкуватися, людина горить своєю справою, вкладає в неї душу, ніколи не старається продати аби що, щоб тільки гроші заробити, а завжди порадить те, що треба. Зручно, що все в одному місці і завжди в наявності є корми та обладнання, великий вибір декорацій, а скільки видів риб, що подібного я у Львові не бачив ніде. Враження від співпраці приємне, я отримав саме такий акваріум, який хотів. Рекомендую.

Розувайлова Марта, готельєр (Львів)

12 травня 2016 о 16:05

Результат від співправці з фацівцями зоомагазину “Акваріумний світ” перевищили всі наші сподівання! Ми давно хотіли поставити в себе великий акваріум, і шукали, хто зможе нам його зробити оригінально і якісно. Після роботи з фацівцями “Акваріумного світу” хочемо особливо відмітити: високий рівень професіоналізму (вони знають про свою справу все!), відповідальність за те, чи витримає наша тумбочка вагу, як і чим її треба укріпити, які саме декорації будуть найкраще пасувати до нашого інтер’єру, та багато дрібниць, про які ми би навіть і не подумали! Високий рівень обслуговування – уважні, ввічливі, оперативні хлопці. Враження від співпраці неймовірно позитивне!

Сорокін Ігор, підприємець, Львів

6 травня 2016 о 11:09

Що мене, багаторічного акваріуміста вразило у зоомагазині “Акваріумний світ”, так це величезний вибір акваріумних риб: представників африканських озер Малаві, Танганіка та Вікторія, а також риб з річок Південної та Північної Америки. Такого розмаїття я не зустрічав у Львові ніде, тим більше вся риба вже адаптована до нашої води, тому що вирощена на власному рибороспліднику власника. Особливо хочу відзначити високий рівень компетентності, обізнаності персоналу та обслуговування взагалі. І ще раз наголосити на великому асортименті риби. Враження від співпраці – завжди позитивні. А ще наше ділове спілкувавання перейшло у дружні стосунки і тепер ми ще і колеги.

Олександр Драганчук, Власник Cтоматологічної клініки, Львів.

2 квітня 2015 о 17:40

Ми давно хотіли встановити в нашій стоматологічній клініці акваріум. Тільки нас зупиняла складність цього процесу: це треба знайти фірму, яка зробить тумбу під потрібний нам колір і розмір, потім десь замовити сам акваріум, потім туди ж треба буде купити якесь обладнання (а хто його знає, яке краще?), а риби, а декорації, а корми?
А головне, як потім за тим всім господарством доглядати, тому що у нас завжди багато пацієнтів. Та коли я дізнався про магазин "Акваріумний світ", який всі ці турботи бере на себе, і особисто познайомився з його власником Сергієм Калабухою, ми зрозуміли, що це саме та компанія, яку ми давно шукали.
Хлопці працювали оперативно, акуратно, були ввічливі (що дуже важливо, тому що деякі роботи проводилися в присутності наших клієнтів).
І тепер ми та всі відвідувачі нашої клініки насолоджуємося фантастичним підводним світом, який до того ж був створений під наш розмір, смак та інтер’єр.
І обслуговують його також фахівці "Акваріумного світу". Рекомендую.

Роман Возний, Телекомпанія DATV, директор, Львів.

2 квітня 2015 о 17:07

Коли я зайшов до магазину «Акваріумний світ», я зрозумі 3 речі: - я хочу купити акваріум з рибками, - хочу знову прийти вже із сином, - хочу стати учасником мрії власника, настільки він горить, наскільки він професіонал своєї справи. Асоримент рибок з різних країн і континентів просто вражає! Таких цін Львів ще не бачив!

Дмитрий Подрезов, генеральный директор «КТЛ Украина», Одесса.

19 березня 2015 о 10:16

Никогда не писал отзывов. Но этот магазин достоин того, чтоб я о нем черкнул. У самого дома 2 аквариума. Но объявлять себя сверхопытным аквариумистом я не могу. На Староконке в Одессе мне рассказали про этот магазин, И я, будучи проездом во Львове, решил зайти. Больше всего меня интересовали малавийцы и танганика. Представлении широкий выбор цихлид от малька до крупных особей. Хозяин любезно согласился организовать доставку в Одессу, что и было сделано. Был приятно удивлен хорошим знанием дела и отношением к покупателям. Желаю успехов!

Руслан Мельничук, інженер з експлуатації залізниць, Львів.

19 березня 2015 о 10:14

Коли зайшов до Виставкової Зали, я просто застиг на місці. Такої краси я ще не бачив, навіть на картинках. Коли побачив акару бірюзову та інших цихлід, то десь далеко в душі захотів такої краси (особливо акар бірюзових). Магазин супер пупер клас, працівник і його друг (я так зрозумів) дуже приємні люди, і я був приємно вражений, коли зайшов власник (я так зрозумів, що то був він), він потис мені руку. Враховуючи, що не кожен продавець вітається з тобою.

Залиште свій відгук

Captcha

Замовити дзвінок

×