Нано-акваріуми

 
Нано-акваріум - це акваріум невеликого розміру (звичайно не більше 30-40 літрів, а частіше - значно менше, навіть ємність об'ємом 1 літр може бути акваріуімом). Наноакваріумістіка сьогодні є окремим напрямком акваріумістики, зі своїми підходами до дизайну акваріума і його обслуговування.
 
Форма більшості популярних моделей нано-акваріумів наближається до куба, т.к. враховуючи малий обсяг, куб є найбільш зручним для створення акваріумний композиції геометричним тілом.
 
Незважаючи на "іграшкові" розміри, наноакваріум - це абсолютно справжній акваріум, в якому встановлено необхідне обладнання та створені умови для повноцінного життя його мешканців і рослин.
Розміри тут відіграють вирішальну роль. Малий обсяг як має свої переваги, так і створює ряд додаткових складнощів для правильної роботи акваріума.
 
В силу невеликого розміру, нано-акваріуми зазвичай населяють вельми невеликими видами водної фауни - акваріумними креветками, дрібними видами риб, равликами.
Рослини теж підбирають відповідні, тобто не крупніше і не потребують великого обсягу для свого росту і розвитку.
 
Безперечними перевагами нано-акваріумів перед їх "великими братами" є невисока вартість як самих ємностей, так і устаткування, відсутність необхідності купувати акваріумну тумбу і простота (відносна, звичайно) зміни дизайну акваріума.
Мінусом же є обумовлена ​​малим обсягом води хиткість біологічної рівноваги в такій системі і які з цього підвищені вимоги до якості обслуговування подібних аквасистем.

Замовити дзвінок

×